Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousata

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co je pravdy na tom, že pokud chovám více Agam najednou, musí být v chovu více samic.
Mám jednu samici a jednoho samce, může to být problém? Zaslechl jsem něco o tom, že pokud je jen jedna samice, tak ji samec utahá:-) Děkuji za odpověď...

Dobrý den, mám skupinu cca 7 měsíčních agam 1 samec, dvě samice. Nedávno (3 týdny?) začali s námluvami, takže jsme oddělili samce, protože nám přišlo, že jsou na to ještě moc mladí. Samice se chce stále pářit (typické pohyby, černání), je rozežraná a příjde nám, že přibrala má 260 gramů, 43 cm. Dneska začala hrabat po terárku, ale stále se chce pářit. Slyšeli jsme, že neoplodněná snůška je ještě větší riziko než oplodněná...tak co s tím? Vejce ale ještě v bříšku vidět nejsou... Díky, Gatt