Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská

Ahoj všichni, žádám o radu, jak dostat krajtuli z tararia, když je stále zalezlá v úkrytu? Sahat jí tam nechci abych jí nestresovala, a když jí tam nechám "DLOUHO!" ruku,jen přičichne a zas zaleze, stejně tak to dělá i s myší. Díky

jestli na tebe neútočí a nemá ,,nějaké problémy´´tak bych jí normálně vzal a vyčistil terárko nebo co potřebuješ myslím, že jí vyndáním jednou za dva týdny nestresuješ...samozdřejmě mazlení a hodinové hraní v posteli není dobré