Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZABKY

Dobry den chtel bych se zaptat zda ma nekdo zkusenosti z chovem salamandra salamandra a zda muzou byt chovani z jinym druhem zabek dekuji za odpovedi

no priznam se ze chovam 3 jedince salamandra salamandra uz neco prez rok a jejich chov neni tak narocny terarium je pomerne velke museji myt nejaky skrise kam si zalezou hlavne pomerne vysoka vlhkost a teplota do 20 stupnu napiste prosim zda chova nekdo tyto jedince zajimalo by me jestli mate nejake vetsi zkusenosti no stima zabkama myslel sem ze kdyz je terarium tak velke zeby mohli spolecne byt z nejakym druhem zabek jo a mymochodem jestli ma nekdo na prodej kunky vychodni nebo nejake druhy rosnicek ci rosnici sinnou tak napiste mel bych zaje:-)