Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spravné vybavení teraria pro krajtu královskou?

Zdravim vás. minulý zýden v sobotu jsem si na tera burze zakoupil maldou krajtu kralovskou cca 65 cm dlouhou.
Pro zatím jsem ji dal do terária 70x30x40, než poporoste. povrch je jedlová kůra, jako prolejzacku jsem zvolil veliký a rozvětvený kořen o který je opřen větší kus kůry jako úkryt. Samozřejmě nechybi vodní napáječka kam se had vejde celý-když se stočí. Jako vytápění jsem zvolil topnou přílepnou desku na dno terárka-z venčí, a lampu mam položenou na mřížce terárka jakoby nad vyhřívaným povrchem.teplota v terárku je cca 27pres den a v noci 22-3 stupňů, a vlhkost okolo 70%.Chtěl jsem se optat jestli je to tak v pořádku a nebo něco chybí? Ohledně hada...je schován neustále v úkrytu a vůbec nevylejza vyjmečně vystrčí hlavičku-to i ve tmě. Ještě jsem se dočetl, že teď mají krajty období odpočinku a moc nežerou, tak se chci optat jestli mohu nabídnout myš nabo ještě pro jistotu počkat? díky za odpověď.
Změna předmětu, původně: Spravné vybavení terarija pro krajtu královskou? (krokodýl)

Zdravim...Ted jsem se tu docetl ze konci obdobi sucha a ja ho teprve navazuji tak jak to stim obdobim SUCHA a DESSTU je.Prosim poradte.Chtel bych casem zkusit odchov tak bych se nrad dozvedel po par rokach ze sem to dodrzoval spatne a uz to nepude vratit :-/ prosil bych to dukladne vysvetlit jelikoz sem o tom uz slysel ale nekdy obdobi SUCHA ZACINALO v sprnu a jindy zase brezen tak prosim poradte jak to tedy je