Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhradní krmení pro korálovku.

Potřebovala bych poradit s jednou věcí. Nikde nemůžu sehnat hole pro korálovku a nevím čím bych jí to mohla nahradit jestli jiným masem nebo vnvitřnosti z dospělé myši. Předem díky za odpověď šany
[mod]Změna předmětu, původně: šany (Melda)[/mod]

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je normální, že korálovka vypouští podobně jako užovka obojková smradlavou tekutinu. Mám doma malou korálovku a ta pri vyndání z terária začne pouštet nejakou pruhlednou tekutinu. Nevíte co by to mohlo být?. Předem děkuji za odpověd

nechci zakládat nové vlákno tak se zeptám tady čím se krmí ůplně malý hádek tzv. tkanička pozře už celé hole a taky se chci zeptat co mám dělat když nikde v okolí neprodávájí holátka a na burzu třeba nemám čas zajet co mám ůžovce dávat

Zdravím. V encyklopedii teraristiky jsem se dočetla, že korálovky žerou kromě savců a ještěrek i žížaly. Je tedy možné v "nouzi nejvyšší" dát mláděti korálovky žížalu?
Co si o tom myslíte? Dík.
Jen chci dodat, že příspěvek o porcování větší myši jsem četla, mražení taky vím, ale zajímají mě ty žížaly.

Řekl bych, že ani sebehladovější korálovka si žížalu nedá, možná mladá L.t.elapsoides, ale z těch běžně chovaných zřejmě žádná. Možná ji omylem chytí, když reaguje na pohyb, ale rozhodně to není běžná strava mláďat korálovek (což vlastně u většiny nejsou ani holata), větší štěstí budeš mít s ještěrkama, ale to už je snazší sehnat hole nebo ji nacpat myší nožičkou (když by nežrala sama, teda).