Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postroj na ještěry?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jen tak pro zajímavost, když existují kšíry na pejsky, křečky, kočky, morčata atd, existují také pro ještěry?(agama vousatá, legoš, varani). Ptám se jen ze zvědavosti:) díky za vaše odpovědi nebo názory:)

Já osobně se myslim, že vodítko na leguána může bejt dobrý. Jako pustit ty mý dva volně ven, to bych si netroufla ani NÁHODOU! Ale zase pro ně může bejt procházka docela zábava. Rozhodně větší zábava než běhat po pokoji.
Ale ty oblečky, to je hrůza! To fakt nikdy nepochopim!
Třreba boty pro psy, když jsou posolený silnice... Budiž.
Ale oblečky pro psy... No, taky to tak úplně neodsuzuju. Když má někdo třeba pudla s takovym tim typickym pudlovskym sestřihem, tak by mu v zimě byla zima.. :-D
Nebo ty chudáci mexický naháči...
Psům ať lidi ty oblečky třeba i dávaj.. ale aspoň v nějakejch rozumnejch barvách!!!

Tak zrovna na fretky není vůbec špatný nápad pořídit postrojek. Fretky máme, postrojky taky a myslím, že je to rozhodně lepší než je držet neustále zavřené v kleci, či je pouštět na volno, potom je jen otázka času kdy Ti fretka vezme roha.
Stačí vzít do ruky postrojek fretky už automaticky jdou a nechávají si ho nandat u toho poskakují a kvokají, takže si myslím, že to pro ně žádné týrání nebude a pokud si k postrojku pořídíš i samo navíjecí vodítko, tak je ani nijak výrazně neomezuješ, stejnak Ti běhají především u nohy.

Postrojek na morče nebo králíka mi přijde kapku zvláštní, ale dobře no...