Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvraci mi hroznys!!!!

ahoj vsem,
prosim potrebuju pomoc, docetla jsem se ze kdyz had po trech dnech po krmeni zbytek vyzvraci ma strevni nakazu. Mam asi 4,5 mesice stareho hroznyse a prvni dve mysi nam vyzvracel vzdycky asi po dvou hodinach. Ted dostal dalsi a po trech dnech ji znovu vyvratil. Mame jit tedy co nejdriv k vetovi, nebo je mozny ze ty mysi na nej byly jen moc velky..
Díky za odpovedi.

už z odpovědi bych soudil, že se nemusíte bát a chybu bych hledal v tom, že jste další myš dali již po dvou dnech. klidně ho nechte 2 týdny "hladovět". Nic se mu nestane. Pak nabádněte třeba holata a uvidíte. Pokud had nejeví nějaké příznaky nemoci (otevřená tlama, hluboké dýcání, výtok z očí atd atd) není důvod paniky. Pouze hídejte (stačí pohledem) jeho hmotnost, aby nestrácel moc na váze...