Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pár dotazů ohledně želvy zelenavé

Dobrý den rád bych se zeptal na pár dotazů ohledně želvy zelenavé samozřejmě jsem projel dost stránek na internetu ale přeci jen se rád ujistím taky takže..

1:Jak velké terárium postačí k chovu jednoho jedince
2:Jak často a jak dlouho je dobré ne-li nutné mít želvu venku na sluníčku
3:Jakými vitaminovými přípravky své želvě spestřujete stravu a jak často
4:V jaké cenové relaci se pohybuje cena odrostlejšího jedince želvy zelenavé

co se týče ochrany před jakýmkoli jiným zvířetem, tak jsem přes ně dávala dřevěný rán a v něm nějaká sítka - co jsme měli doma - od psa byl klid, a čičiny si pak na tom udělali pelech a když se někde váleli tak jedině na tom - mělo by být pevné, aby když na to zvíře stoupne, tak aby se nepropadlo!!!