Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Had pro začátečníka

Ahoj chtěla bych si pořídit hada do terária jaký si myslíte ,že je vhodný had pro začatečníka.Hlavně aby nebyl jedovatý a ani náročný.Kdyby se dal krmit hmyzem nebo se dají hado krmit pouze myšima.Děkuji za odpověd
[mod]Sice slusne polozeno, lec banalni mnohokrate se opakujici tema. Zamykam. VH (VH)[/mod]

já jsem třeba začala hroznou a nemůžu si na něj stěžovat, je to zlatíčko, pak jsem dokoupila užky a ze 4 byl 1 samec guttky docela protivnej - nejraději měl moji levou ruku, kde byl téměř neustále zakousnut, to hrozna neudělal nikdy! ale já kdybych si znovu vybírala tak si vemu v potaz - jak veliké terko máš nebo místo na něj, rozhodnout se, zda 1 nebo třeba 2 samičky a pak dostupnost potravy, co seženeš ve tvém okolí za nejpřijatelnější ceny - myšky? potkany? kuřata? malý králíky? a podle těchto faktorů bych se rozhodla, abys pak neřešila tyto problémy..;-)

No potkany teda nevím ale myšek je dostatek ale obávám se začátků protože pochybuji ze v nasem zveráku maji holata už jsem se tam byl 3x zeptat a neměli ani cvrčky ještě že bydlím na okraji města a hned za domem máme louku s hojností kobylek no jednou za půl roku se najdou i tak 3 myší holátka :-D