Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Had pro začátečníka

Ahoj chtěla bych si pořídit hada do terária jaký si myslíte ,že je vhodný had pro začatečníka.Hlavně aby nebyl jedovatý a ani náročný.Kdyby se dal krmit hmyzem nebo se dají hado krmit pouze myšima.Děkuji za odpověd
[mod]Sice slusne polozeno, lec banalni mnohokrate se opakujici tema. Zamykam. VH (VH)[/mod]

No potkany teda nevím ale myšek je dostatek ale obávám se začátků protože pochybuji ze v nasem zveráku maji holata už jsem se tam byl 3x zeptat a neměli ani cvrčky ještě že bydlím na okraji města a hned za domem máme louku s hojností kobylek no jednou za půl roku se najdou i tak 3 myší holátka :-D