Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reptimineral C a jiné vitaminy

Dobrý den, máme 4 měsíčního chameleona. od cvatelů jsme dostali instrukce obalovat každý den cvrčky ve vitaminech. Koupili jsme reptimineral C a ve zverimexu každodenní obalování nedoporučují. Máte s tímto přípravkem nějaké zkušennosti. Musím přidávat vápník a 1 x měsíčně vitaminy A a D, pokud reptimineral vše obsahuje. Děkuji.

Ahoj, já mám taky menší problém s vitamínama. Mám chameleona už 4 měsíce a teď se mu začala ohýbat přilba na stranu, zároveň mu tmavnou šupiny mezi očima. Porádíte mi někdo, co s tím mám dělat?