Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán nežere

ahoj,v sobotu jsem si pořídil Leguána Zeleného,je normální že eště teď po 4dnech nežere než si zvykne na nové prostředí?Leguán je starý 1rok,ke krmivu dostává jablko,meruňky,granule přímo pro Leguány,mrkev,mango,meloun...zatim nic nesežral...pořád skoušim mu dávat jiné krmivo ale Leguán nechce nic...příde my že je ve stresu-je většinu dne na jednom místě,někdy pod žárovkou kde se vyhřívá a někdy i na druhé straně terária...od soboty v teráriu není ani žádný trus...mam o Leguána strach že nezačne přijímat potravu...za jakoukoliv radu moc děkuji

tak do stavby terária my něco vlezlo:-(takže bohužel už teď nebude čas na stavbu.tak scháním starší terárium nebo někoho kdo terárium vyrobí...eště otázka ohledně Lega.Leguán už pořádně žere-každý den.ale výtrusi najdu v teráriu tak jednou za 4-5dní je to normální?někde jsem četl že Leguán by měl vylučovat každý den...eště jedna otázka.chovatel halapremek mi doporučil dávat Leguánovy pivní kvasnice-posipat žrádlo.v jakém množství?nebo jak často?pivní kvasnice už mám koupené.díky:-)