Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průběžné hodnocení šíření petice

Dovolte mi, abych v tomto vláknu průběžně informoval o počtu signatářů petice proti vybraným paragrafům Vyhlášky 411/2008 Sb. K dnešnímu dni (21.1.2009) máme něco kolem tří set podpisů jen z Kadaně (střední zemědělská škola). Další podpisy jsou ještě v místním zverimexu, gymnáziu a dnes mi přišel první dopis s petičními archy z Jablůňkova od neznámého odesílatele, kterému tímto děkuji za jeho aktivitu a samozřejmě také všem, kteří přidali svůj podpis. Tuto sobotu by mělo dojít k podpisové akci na pravidelném přednáškovém setkání TSP v muzeu. Děkuji všem, kteří svůj čas obětovali a obětují udržení teraristiky v české kotlině a těším se na další překvapení ve schránce...

Po dlouhé době vracím vlákno na první stránku. Díky Honzovi Markelovi přibyla další šedesátka podpisů. Archy už bych býval předal na ministerstvo, ale stále mi píší lidé, abych počkal, že mají další podpisy. O dalším průběhu budu informovat.