Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovky - literatura

Zdravím všechny náruživé chovatele. Chtěl bych vás poprosit o radu. Chtěl bych si pořídit kvalitní literaturu o chovu korálovek. Doporučíte mi někdo nějakou? Může být i zahraniční (anglická). Nejdůležitější je, aby byla kvalitní a obsahovala toho co nejvíce. Předem mockrát děkuji.

Záleží na tom, jakou korálovku máš na mysli, dost dobrých knížek pojednává o nějakým okruhu (většinou o korálovkách z nějakého areálu).
Jestli ti není líto peněz, tak si sežeň Mountain Kings od Brian Hubbs (2004). Naposled jsem ji viděl na amazonu za 150 babek. Jinak na amazonu se toho dá vybrat víc, napíšeš "Kingsnakes" nebo "Milksnakes" a je to. Ovšem chce to kreditku a pevný nervy, než to dostaneš sem. :-)