Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sociobiolog Daniel Frynta v pořadu Uvolněte se prosím

Zdravím lidi. Teď jsem si pustil včerejší pořad uvolněte se prosím, kde byl jako host Daniel Frynta, který se zabývá chováním plazů. Sice tam měl dost málo prostoru a pořad je pro pobavení, ale i tak stačil říct pár věcí, které mne zaujali. Zajímal by mne váš názor na těch pár vět, které tam stačil říct o chování a stresu plazů a zjištění stresu zvířat z trusu (výkalů).

http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idp =10214098406&day=1232838000&time=00:50&ch=1&vso=vi deo&idec=209%20522%2016180/0003&rok=#dil209%20522% 2016180/0003

Pořad jsem také sledoval, právě proto, že hostem byl uznávaný profesor Frynta. Dostal opravdu málo prostoru :.(. Těch pár minut ale bylo dost zajímavých. Třeba názor na chovný prostor hadů. Zde se hodně řešily rack systémy chovu a podle jeho slov by to zas tak špatné řešení možná nebylo. Nejlepší by bylo navštívit nějakou jeho přednášku. V rychlosti jsem našel jeho článek: Pozor na živé krmivo. Má někdo nějaké další články, diskuze,....., tohoto uznávaného sociobiologa :?:

www.zviredoma.cz

ZA rové, je to skvělej chlap :) Dobre se s nim pije a navíc si na něm hodně cením toho, že se netjí tím, že je žid :) A strašně chytrej! Jen mě mrzí, že málo výzkumů z jeho školy se dostane do prestižních časáků... Jeho děcka odvádí vesměs velmi dobrou práci, ale jen málo publikují. To si myslím je škoda.

Jinak pořad se mi moc libil. S tím časem to prostě tak bývá...

VH

VH - přesně a zásadně říká to k čemu na základě výzkumu dospěl a ne to co se momentálně nosí a to za každé situace, toho si cením zase já. Akorád, že by potřeboval manažera, ale to už vyplívá s vašeho

Jen mě mrzí, že málo výzkumů z jeho školy se dostane do prestižních časáků