Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Týrání zvířat

Hodinu přemýšlím jestli vložit dotaz, protože mám strach, že mi nikdo neuvěří. Dnes kolem třetí odpoledne mi žena vracející se z nákupů vyděšeně hlásí:"Hele, venku je nějakej kluk a má kolem krku hada"¨. Vyletěl jsem z baráku a po chodníku kráčí klučina, tak dvacetiletej a fakt má "šálu" z Boa c. Vlastně ani nevím jak se to celé seběhlo, ale hada jsem mu vzal. Skočil jsem do auta a pádil do kanclu kde mám terka. Hada jsem zběžně prohlédl a šoupnul pod žárovku. Tomu klukovi jsem vrazil vizitku s tím, ať mi zavolá až dostane rozum. Co ale teď? Vlastně jsem někomu něco ukradl. To se pochopitelně nesmí. Jak jsem měl postupovat? V tom záchvatu vzteku jsem rád, že jsem mu hada jen vzal...:x:

U toho hada bych to viděla na posmrtnou křeč, u ryb teda nevím. Shlédnutí podobných věcí ze mě dělá evropocentristu a rasistu:( (I když ne že by u nás lidé nebyli schopní horších věcí z mnohem méně nižších pohnutek, jako je naplnění vlastního žaludku.)

No, uprimne - jak jinak a rychleji toho hada zabit? Dekapitace je celkem ok. Neznam teda modernejsi technologie zabijeni kurat na jatkach, ale pokud si pamatuju dobre veci z obdobi pred par lety, tak nektera ta kurata by zpusob smrti mohli teniure na videu jen zavidet.
U toho kapra je to neco dost jinyho. Tam v podstate jde o to, aby zustal zivy co nejdele.