Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodnost - nevhodnost pozadi pro gekonciky nocni?

Stavime nove bydleni pro gekonciky, a pozadi - tvarovane z polystyrenu. Je po nekolika vrstvach lepidla na dlazdicky nakonec povrchove upraveno vrstvou hrubsi akrylatove omitky. Toto se nam plne osvedcilo u vousatek - dobre se jim po nem leze, ALE - nevim - jsou jak tank v srovnani s temi "gumaky". Bude to vhodne i pro gekonciky? Nebude pro ne prilis hrube - "ostre"?

V detailu vypada nejak takhle:

[http://i153.photobucket.com/albums/s210/LucyFerr2/  Image2-21.jpg]

ty zrna maji kolem 1-1,5mm

Diky za relevanti reakce ;-)

lucifere,jj.dlaždičky:-D:-D ty je máš dole,jasně tam jsou dobrý.
redfolf-myslel jsem dlaždičky na zadní stěnu.Nalepíš je silikonem a podobných bedem uděláš za odpoledne klidně 5ks.není to můj nápad to vymyslel Jéna P.tady je odkaz
terarium.htm jsou dobrý, nehledě na to,že dnes se prodává i obklad pískovec přírodní cca 350kč/m2 a v nejvyším bodě je ta dlaždice na sílu 11mm.