Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s teplotou

Dobry den mam takovy mali problemek s zarovkou a teplotou mam zarovku repti glo 10.0uva 26w v terarku a topny kabel v podlaze,terarko je velike 80-55-50 podklad cipsi dubove a kousek lignocel prikladam foto pro lepsi zvazeni problemu.Muj problem spociva v tom,kdyz mam zapnute svetlo a kabel tak mam v celem terarku 28-29stupnu podotykam v celemterarku,kdyz kabel vipnu tak mi zarovka vytopi terko na 25-26stupnu,ale pod zarovkou je stejna teplota.mrosim o radu volbu zarovky,ktera mi vytopi terko 25-26ccaa pod zarovkou bylo tech 30stupnu.ps.predem dekuji za rady a odpovedi.ps v terarku mam krajtu kralovskou

Jenoduchý .... kup si silikon a přilep něco s háčkem na tu vrchní desku. Na to pověs květináč s žárovkou. Na kebel se vyprdni, nebo mu uber výkon (dioda, podlah.termostat). A žárovku 40w mám v terárku 60x50x50 takže do tohohle bude stačit bodová 25w...