Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon-Defekace

Dobrý den, chtěl bych poradit pokud je to možné, Náš chamík, když kaká zůstává mu u prdelky veliká průhledná červená bublina , nevíte náhodou jestli je to normální
děkuji za rady

tak jsme nakonec byli na veterině, nebyl to výhřez penisu ale střevo, majitel který mi ho prodal, chamíka neočkoval, byl na operaci. Doktorka mu nedávala naději ale už je týden a žije pořád, je to moje zlatíčko, ještě hodnějšího chamíka jsem neviděla, myslím že mám nejhodnějšího chamíka