Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pootkani:ktery je ktery?

Dobrý den
Začal sem s vlastním chovem krmných potkanu a potýkam se s problemem jak je určit a nebo čím a nebo jak je označit aby jim to nejak neubralo na zdraví a nebranilo jim to v pohybu popřípadě to nerozkousaly.Protoze se mi Občas pri čistění stava ze je mezi sebou nejak prohodím.
PS:nemyslim rozeznání pohlavy ale nejak je očíslovat nebo neco,protoze jsou všichni stejne zbarveny a nemuzu psat evidenci

dekuji

Mam T4 označenou číslem,gravidní samici dám do T3 a označím ji tím samým číslem,po odstavení mláďat vrátím samici k původnímu samci.Po 6-7 porodech ruším chov a nahrazuji novým,který mám už cca měsíc až dva bokem.Když dáš samici náhodou k jinému samci,nic by se nemělo stát.