Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocný křeček

muj křeček nic nežere ani nepije jak ho dam na zem vyvraci se , pred nejakou dobou umrel jeho sourozenec a hubnul a mel zalepene oko a pak za par dni umrel nevite co mam udelat poradte
[mod]Změna předmětu, původně: prozba o pomoc (Melda)[/mod]

IHNED S NÍM ZAJDI K VETERINÁŘI!!!! Jestli byl ten jeho sourozenec nakažlivý a zemřel, mohl to od něj chytit! Radím ti veterináře, u takhle malých zvířátek nemůžeš nic podceňovat, těm stačí málo a zemřou. Můj křečík dostal zápal plic a než jsme se dokolíbali k veterináři tak zemřel. Teď mám jiného a měl zalepené oko - měl zánět spojivek, od vet. dostal mastičku na očko a do týdne byl OK. Zajdi tam co nejdříve, sice to bude asi něco stát, ale pokud ho máš ráda, pár korun obětuješ :-)