Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Krmení mimo terárium

Ahoj, chtěl jsem krmit korálovku mimo terárko, kvůli bukovým štěpkům jako substrát. Možná zbytečnost, ale jistota je jistota. Minimálně na odzkoušení, jak vůbec takové krmení v plastovém boxu, který jsem koupil, probíhá. Je to box, nebo malá přepravka o rozměru 40x29x18cm a hádek má 55cm. Jenže had je v boxu jako vyměněný, tomu bych se ani nedivil, ale zmlasala mě ta videa na youtube, kde je had vevnitř a hned po vložení myši už jde po ní. V mém případě se had snaží spíše najít cestu pryč a o myš se v boxu vůbec nezajímá. Jak Vaši hadi ze začátku přijímali potravu mimo terárko, stalo se Vám něco podobného? Nemůže to být velikostí boxu? Díky moc Dan

Využiji tohoto vlákna k otázce. Krmím-li mimo box/terárium, zkrátka jinde... Jak mohu s hadem po nakrmení manipulovat? Mohu ho zase normálně (i s potravou v těle) přendat rychle do boxu, kde ho nechám trávit? Nebo i ta chvilková manipulace může být na škodu a on potom myš zase vyvrhne? Doufám, že je můj dotaz srozumitelný.
Díky moc