Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rozkrmit mládě Guttky?

Ahoj všem, mám prosbu nevíte o nějakém odkaze kde je popsáno jak nejlépe rozkrmovat mladé?Dostal se mi do ruky 2 měsíce starý sameček Guttky snow, v totálně zuboženém a roztoči obaleném těle a vůbec nejeví zájem o potravu musím ho ládovat jako husu, ale alespoň to v sobě udrží a nevyvrhne:-).Jo a naříznutí holete jsem zkoušel a nic, také metoda prudit s holetem v pinzetě také selhala pouze se zakousne a hned pustí.Ještě dodám podmínky chovu normál a roztočů zbaven.Foto je už když jsem ho dal do kupy.Za každou radu moc děkuji.

Tak asi takto jsem získala 6 hadíků - guttek. Byly holky vychrtlé až hrůza, ta nejmenší tu předešlou odbornou péči (aby neztloustla) už nepřežila. Od narození se svlékla za půl roku jen jednou, však ani nevyrostla. Konec byl pro ni vysvobození.. Na druhou stranu, ostatním se vede skvěle, některé i u dalších majitelů, kteří i pošlou fotečku :-))