Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kroucení hlavou

AHOJ,mám další otázku už asi týden nám samice B.c. kroutí a ruzně převrací a dělá smyčky hlavou, jinak se zdá být v pořádku, jí, svléká se pravidelně a vcelku, prohlížela jsem jí tlamu a žádný zánět - prostě nic jsem nenašla jen nedávno jí natekla hlava jak jsem psala v jiném dotazu to se neopakuje ale teď zase tohle..ještě mě taky přijde že smrdí ..těžko popsat.. terárko nezapáchá ale ji když vyndám tak smrdí:-/ jako podestýlku mám stále tu cyprišovou kůru,výhřevné místo až na 40 st. a chladný kout.poradíte?díky:-)

ono to nemusí byť ešte v takom zlom stave,už sa mi to podarilo u troch z piatich boa za pokus to stojí a raz u python molurus bivittatus,samica ktorej ochrnula po zranení posledná tretina tela došlo cca po dvoch mesiacoch k náprave síce ostali trvale následky (pri vyprázdňovaní sa raz za čas stane že jej výjde hrubé črevo von,tak jej to treba napraviť)už som to spomínal vo vlákne Python reticulatus vyhřezla kloaka

a raz u python molurus bivittatus,samica ktorej ochrnula po zranení posledná tretina tela došlo cca po dvoch mesiacoch k náprave síce ostali trvale následky

uprimne - znam ametystynu (samce), kteremu ochrnuly zadni dve tretiny tela (a to ani ne po zadnem viditelnem zraneni, nicmene had byl den predtim krman a lovil i zral bez problemu), a aniz by se s nim cokoli delalo, za par mesicu byl zase OK. Takze je otazka, jestli zlepseni ve Vasem pripade bylo dusledkem Vaseho zasahu nebo proste "prirozeneho" vyvoje problemu.