Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stir a uzovka cervena

Zdarek mam problem ze svou uzovkou vcera jsem ji menil substrat za mulcovaci kuru a asi se ji nelibi ponevac od vcera je jenom nahore na skale a dolu neslezla musi si zvyknout nebo to musim dat pryc? A k stirovi ze pokud vi nekdo o nekom kdo prodava mel bich zajem o imperatora diky moc vsem

zkus dat jinej substrat mulčova kura není moc dobrá a jak píšou v jime vlakne uvolnují se z ní nejaké tox.výpary ;-)

Od té doby si stojím za tím, že v teráriu při vysokých teplotách, potažmo vysoké vlhkosti a omezeném větrání se z jakékoli kůry (natož z jehličnanů) uvolňují toxické látky a dochází k pomalé otravě zvířete, díky tomu pravděpodobně dojde k neurologickým změnám, které jsou bohužel již nevratné