Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem setkáni teraristů ve zoo dvůr kralove

chtěl bych navrhnou jestli by se nenašli lidé kteří by rádi pomohli uskutečnit setkani teraristu na vychode čech v hotelu safari vzoo ucel setkani by bylo hlavne o radach chovu hadu a zajimave prednasky našly by se nejaci terariste?

Drahý/drahá zfhk/kamco: za prvé mi poněkud uniklo, o co vlastně ve vašem tématu jde - to potřebujete naplnit hotel?
Za druhé představa, že každý sedí v sobotu odpoledne u internetu a trpí nezvladatelnou potřebou něco pořádat ve Dvoře Králové a tedy bude během 5 hodin reagovat na zmatený příspěvek, je mylná.

Pokud bude někdo chtít udělat setkání, jistě si vybere mj. čas a místo, těžko bude pořádat něco na objednávku (a když, tak ne zadarmo).

Drahý Kurte. Možná zcela nechápete, oč zfhk jde... Já, ač jeho zprávy jsou nanejvýš zmatené, jsem pochopila, co se snažil říct. Nevím, možná máte blbou náladu, možná jste to schválně pochopil takto, abyste měl co vyčítat...
Myslím, že ač neobratně, zfhk se dotázal na zájem uspořádání srazu, navrhl místo. Opravdu si nemyslím, že chtěl, aby to někdo "udělal" za něj, aby to uspořádal někdo jiný, jen nejspíš nenalezl vhodné slovo ve své slovní zásobě (ať je jakkoli obsáhlá...) Spíš tím myslel, jestli by se vůbec někdo zúčastnil... pokud se mýlím, tak mě, zfhk, opravte.
Bod druhý nepopírám, to je fakt...
Jo a taky by mě zajímalo, proč byste tam nevkročil, já to tam neznám.

Možná zcela nechápete, oč zfhk jde

Určitě, vždyť to taky celou dobu píšu. ;-)

možná máte blbou náladu

No jo, vypadá to tak.

Jo a taky by mě zajímalo, proč byste tam nevkročil.

Tohle je osobní.

Celou dobu se tu snažím zjistit další informace, protože bez nich tohle téma nemá smysl - nikdo se nepřidá. Nebo čekáte, že ano?

Jenže to chce oslovit lidi - chovatele, cestovatele... z okolí, aby vůbec přijeli. Chce to mít nějaké 2-3 lidi jisté, aby bylo na čem stavět a pak zkusit oslovit i lidi ze vzdálenějších míst. Zkusil bych i spolupráci se zoo, minimálně by mohli nabídnout nějakou tu přednášku. Ovšem jakýkoliv začátek je těžký a dostat tam dost zapálených lídí, jak přednášejících, tak zúčastněných posluchačů, není snadné bez záštity nějaké významné teraristické organizace nebo osobnosti.

no jeste jsem o tom s nim nemluvil ale znam se s hlavnim vedoucim oddeleni plazu v zoodk a se zoo malinko spolupracuji dokonce jsem adoptivnim rodicem u nich chovanych velmi peknych krajt tmavych uvidime jak se to vybarvi ale diky krokodyle a i holkam díííííky;-)

Zkuste oslovit lidi kteří jsou nejen na východě čech nejzkušenější. Možná zde nejsou známí, ale věřte že za komunistů odchovávali zvířata o kterých se nám ještě dnes ani nezdá. Bohužel na tuto poradnu je nedostanete ani omylem ani na žádnou jinou. Chtělo by je to kontaktovat osobně. V HK se pořádají srazy teraristů a co vim tak nechyběli skoro nikdy. Myslim například lidi jako Hadaš, Podhajský, Rozinek, Novák a td. Na takovouto akci by si myslim přijeli. Např. neznám většího odborníka na tera zvířata než je Hadaš.