Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení z piznety

Ahoj,
vím že někdo krmí svoje ještěrky z ruky nebo z pinzety. Poradíte mi jak na to?
Nechci nechávat cvrčky v terárku, aby náhodou neutekli a taky aby náhodou ještěrce nějak neublížili.
Můžete mi popsat (nebo poradit, kde to najdu) jak probíhá krmení z pinzety? Jakou pinzetu používáte, jak dlouhou? Jak do pinzety berete malé cvrčky, abyste je nerozmáčkli? A také jak se na to tváří ještěrka?
Moc děkuji

normlane pouzivam pinzetu kosmetickou:) drapnu cvrka za krkem, trosec ho priskrtim, aby se hezky hejbal a agama neodola ani vterinu, ala bacha pak pujde po vsem stribrnem vcetne prstynku, ty si musim na mazleni pak sundavat, de po tom jak slepica po flusu:-D zvyknou si rychle jen je nechat se to naucit:) nejsou blbi a pak jim samotnym to bude pohodlnejsi, ale bacha at nezlenivi uplne, ta moje stara je takova trumbera ze uz neumi skoro chytat cvrky navolno, ale mam naprosty prehled kdy a kolik toho snedla:)

Kdyby mela hlad,tak si rada chytí cvrka.ja mam problem s gekony v tom,ze se boji.nevylezou,dokud nezhasne svetlo.ani je nijak netahám ven,abych se"mazlila" a zvykli si na me.maji rádi svůj klid.tak jim tam hodim cvrcky na noc a oni si je chytí sami.a nemam strach,ze by se jeden nažral vic a druhy nemel nic.

jj gekoni sou v tohle jini, jsou hodne plasi, ti by se asi dlouho ucili na pinzetu, to je lepci jim to tam hodit:)
PS: kdyby mela hlad...to ona ma furt, ale jde o to , ze trochu zapomina techniku lovu, pak se nabeha ,kdyz honi cvrka po celym treku:-P ma zpomalene reflexy oproti te male , ta jen vystreli jazycek a cvrka chyti