Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karlovarská herpetologická konference

Na stránkách www.kkt.cz, tedy klubu, který konferenci pořádá, přibude brzy článek o průběhu této tradiční významné akce, jehož součástí by měla být také fotogalerie. Prosím všechny, kdo na aktivu fotili a chtějí své již vybrané a upravené fotky (800x600) zveřejnit, aby mi je zaslali na adresu st.hakl@seznam.cz. Kompromitující materiály budou vyřazeny...:-D. Děkuji.

To razantní třídění fotek bylo spíš vybírání toho nejlepšího. Každopádně určitě nějaký materiál bude chtít svolení foceného. :-D (jen doufám, že se nikomu nepodařilo vyfotit mě v pátek v noci) :-D Dnes se k tomu nedostanu, jsem tu jen na skok, tak snad zítra pošlu nějaké ty fota Standovi) Pepe - dostaneš už to ocenzurované. :-)