Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bazilišek zelený

Chtěl bych se zeptat mám baziliška a nemůžu nikde najít v literaturách jak dlouho trvá březost.Viděl jsem jak se páří a je tlustá jako bečka a každej den čekám a nic.poradte kolik dní trvá než to snese?

ne .. to je jak u lidi 8 až 9 mesicu ,,
nikdo ti to přesne neřekne .. napsal ti to naprosto přesne .. zaleží na podmínkách a na ní..
Možná je nejakej fígl jak poznat že se do opravdu blíží (třeba 3 dny před)).
jinak ti gratuluji .. bazilišek z. je ma nejoblibenejší ještěrka .. ale netroufám si ji chovat ..
Když se ti podařilo je spařit tak maš asi vhodné podmínky :-) jak velké máš terárium??

ja si říkal že se to třeba uvádí tak jak chameleon 30 až 42 dni nebo tak nějak.terárko nemám nijak velké ale jsou tam spokojeni asi tak 120cm na 60cm a 70 na výšku.bazilišek je krasnej a přesvědčil jsem se že i hodnej a přátelskej ještěr.pářit jsem je viděl ikdyž před tím už byla samička tlustá ale ted je uplně je pořád zalezlá v kladeništi tak asi ji vyhovuje ale každej den čekám jesi to snesa a zatím nic.už jsem byl dokonce nervozní tak jsem ji dovnitř nainstaloval veb kameru a semtam mrknu jak si tam leží :-)

Já dneska baziliška obdivovaL půl dne v Petcentru, je to fakt krásný zvíře. Jinak přesně na dny se to určit nedá, může být max nějaký průměr odněkud ze Zoo nebo od chovatele, ale to je ti stejně k ničemu :-) jinak gratuluju, doufám, že mě pustíš se na ně kouknout :))