Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je to za hada?

Zdravim, měl bych jeden takový dotaz. Nevíte prosim co je na fotkách za hada? Je to foceno v Bulharsku, bohužel nevím velikost a ani nic bližšího ale věřim v to, že tu někdo bude vědět :-) Fotku přivezla sestra, když se byla podívat za zbytkem rodiny.
Děkuju moc, docela by mě to totiž zajímalo :-) Snad nikdo nebude nadávat, že jsem to hodil špatně...

Je to samozřejmě N.tesselata, v Bulharsku jsou silné populace žijící na pobřeží Černého moře. V tomto případě ulovila rybku Proterorhinus marmoratus. První odpověď již byla řečena správně, píšu hlavně proto, že by mě zajímala lokalita fotografie.