Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce sežrat myš...

Moje guttka nechce sezrat mys,krmim ji kazde pondeli,a bez problemu,jen proste tento tyden jsem ji nabizel mys uz v nedeli,a nic,tak vcera a nic,dnes taky nic,zda se mi jako by se ji bal....terarium 100x50x50,pod lampou ma 40stupnu.a v terarium od 24-30...ukryty ma.Jedina co moc nedodrzuju je roseni,misku z vodou taky ma...Mam tu mys zabit??nebo muze citit muj pach na mysi??mam ji doma tak 5 dni...

Ahoj,
když jsem byla malá a měli jsme hady s užovkou nebyl problém (až na to, že jsme si jí brali když měla 85cm a byla krmena holatama, takže jsme pomalu přecházeli na větší a větší..), ta žrala vždy. Ale krajta ta si sama od sebe dala půst a 9 měsíců prostě žrát nechtěla.
Tím tedy nechci říct, že 9 měsíců pro 70cm guttku je Ok, ale myslím, že i kdyby měsíc nežrala nic se nestane