Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta tmavá a broučci

ahoj lidi, mám krajtu tmavou a má před svlíkáním. Včera když jsme ho zkoumali tak byl v pořádku až dneska se na něm objevili takový miniaturní oranžovočervený broučci, vypadá to jak blechy. Potřebovala bych poradit, co to je a jak to mám zlikvidovat??? Moooc Vám děkuji za odpověd, ráda bych chtěla vědět čím to je a jak to mohu zlikvidovat... Nikola

ahoj nejspíš to budou roztoči, to sou takovy maly kulatý potvory, na trhu je spousta prostředků proti roztocům, bud arpalit, který hodně chovatelů nedoporučuje nebo dražší ale pro zvíře šetrnější frontline.
Jinak je tady na poradně již dost takových témat, stačí zadat do vyhledávání ,,roztoči,,

jj je to na psi a kočky ale většina chovatelu to používa i na hady ja taky a nikdy sem s tim žadnej problem neměl na hada to normálně nastříkaš jen se mu to nesmí dostat to tlamy oči a vlastně vubev na hlavu a na kloaku pak je všechno v poho a taky ,usíš vyndat hadovy misku aby se nemohl koupat a dat mu tam jen nějakou na pití a pak ho nevim ted po jak dlouhý době ja to dělal tak to 30-45minutach opláchnout pod tekoucí vodou když to na něm necháš dil tak by se nic nemělo stát a funguje to dobře ja si na to nemužu stěžovat