Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta tmavá a broučci

ahoj lidi, mám krajtu tmavou a má před svlíkáním. Včera když jsme ho zkoumali tak byl v pořádku až dneska se na něm objevili takový miniaturní oranžovočervený broučci, vypadá to jak blechy. Potřebovala bych poradit, co to je a jak to mám zlikvidovat??? Moooc Vám děkuji za odpověd, ráda bych chtěla vědět čím to je a jak to mohu zlikvidovat... Nikola

jj je to na psi a kočky ale většina chovatelu to používa i na hady ja taky a nikdy sem s tim žadnej problem neměl na hada to normálně nastříkaš jen se mu to nesmí dostat to tlamy oči a vlastně vubev na hlavu a na kloaku pak je všechno v poho a taky ,usíš vyndat hadovy misku aby se nemohl koupat a dat mu tam jen nějakou na pití a pak ho nevim ted po jak dlouhý době ja to dělal tak to 30-45minutach opláchnout pod tekoucí vodou když to na něm necháš dil tak by se nic nemělo stát a funguje to dobře ja si na to nemužu stěžovat