Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do terárka 50x40x60?

Ahojky, uzovecky mi uz odrosly, :-p tak chci do jejich původního terárka dát nového obyvatele (vydensifikuju, předělám terasy a podobně), jenze nevim jakeho...:-)Poradite mi prosim? Dekuju za vsechny napady..:-D.
S pozdravem Nikysss

No tak to myslím není úplně neplepší nápad, protože, nic ve zlém Nikysss, ale chovatel, který se ptá "co do terárka" nemá asi velké zkušenosti a to jedáky úplně vyvrací.

Z bezobratlích by se tam pěkně ujmuli třeba nějaké druhy zlatohlávků nebo nosorožíků :-).