Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do terárka 50x40x60?

Ahojky, uzovecky mi uz odrosly, :-p tak chci do jejich původního terárka dát nového obyvatele (vydensifikuju, předělám terasy a podobně), jenze nevim jakeho...:-)Poradite mi prosim? Dekuju za vsechny napady..:-D.
S pozdravem Nikysss

No tak to myslím není úplně neplepší nápad, protože, nic ve zlém Nikysss, ale chovatel, který se ptá "co do terárka" nemá asi velké zkušenosti a to jedáky úplně vyvrací.

Z bezobratlích by se tam pěkně ujmuli třeba nějaké druhy zlatohlávků nebo nosorožíků :-).

Takže stejně nevim co do něho,na gekončíky moc nejsem, jsou to krásná zvířátka, ale já zůstanu asik u hadic...:-)Takze mi stejně nezbyde nic jinýho než ho prodat,nebo ,,předat,,jinýmu chovateli...:-)budu si pořizovat 2 větší terka o rozměrech něco kolem 90x40x50...

Mám no,ale ted to sem nemůžu vložit,protože nejsu doma a nemám u sebe fotky...Jinak terárko je kupovaný na zakázku,v hodně dobrým stavu, větrání zepředu a zhora,šoupací dvířka,vevnitř sem se snažila o 2terásky ze skla posypaný oranžovým křemičitým pískem(chtěla sem vzít montážku a objet zadní stěnu,ale začalo se mi to líbit i jak to je:-D). Jinak fotky pošlu jak budu doma...Dík, že máš(te) zájem...

Ja som riesil podobny problem "Čo za hada do tera. 80x40x50cm (dxšxv)" . . to je skoro ten isty rozmer a dospel som k pariku popripade trom kuskom Boaedon fuliginosus . . fakt okuzlujuci hadik . . takze do toho tvojho rozmeru jeden uplne luxusne a dva by sa podla mna tiez netlacili.