Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská

Zdravím chtěl bych se zeptat v teráriu mám samce rok a půl je tam sám a chtěl bych mu přikoupit spolubydlící. Mám k dyspozici koupit cca dvou měsíční agamku musel bych doufat že to je samička. Je v perfektním stavu všechny prsty, drápy. Dýchání v pořádku ani paraziti. Ale teď otázka jak bych ji měl umístit do terária terárium je dost prostorné pro oba ale co na ní bude říkat samec? Káždý už teď by měl k dyspozici své místo i svou skrýš. A nebo nechám samce samotného sice je skoro deně pouštěný ven a zábavu mu myslím zajištuji dostatečnou ale kamarád stejného druhu by to určitě zvládl lépe. Děkuji za každou odpověď.;-):-D
Změna předmětu, původně: Agama Kočinčinská (halapremek)

Rozhodně k němu toho prcka nedávej, určitě by ho utlačoval na tolik, že by mohl i uhynout. Navíc je dost pravděpodobné (řekněme 50:50), že ti z prcka vyroste taky samec a co potom, budou se rvát a ten menší to odnese.Máš dvě možnosti, buď další jedince chovat v jiném teráriu a teprve pkud bude jasné, že jde o samici a bude už dost vyspělá, ji můžeš k samci připustit (ještě lépe 2-3). Nebo chovat jako dosud samce samotného.