Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem utek hroznyse v panelaku

zdravim ,
nedavno se otci stalo neco nemileho . lojzika mel pusteneho v byte a sel do prace . jenze nechal otevreno do koupelny , ktera byla skoro po rekonstrukce a byl tam takovy maly otvor , kterym se dalo dostat do ,,stupacek,, panelaku . chvili se drzel u diry (uz byl v ni) , sel videt ale za 2 dny zmizel uplne . da se ho nejak nalakat / vylakat ven? uz bude hladovy , asi 4 tydny nejedl . ma 2 roky.
[mod]Změna předmětu, původně: utek horznyse v panelaku (VH)[/mod]

Tak jsem si na tebe dnes vzpomněl, když jsem narazil na jeden takový článek :-)

...podobných historek kolují mezi lidmi desítky. Zejména obyvatelé paneláků mohou vyprávět přímo horory o hroznýších („Že ale krásně utahuje,“ jásal jiný známý, když ho teplomilný plaz tiskl k radiátoru...), sklípkanech, tropických slimácích (kolegyně přetvořila svou fóbii z těchto nevinných tvorů do poetického označení „oživlá hovna“) a další havěti, která uprchla chovatelům z bezpečných schrán a propojenými stoupačkami pronikla k sousedům...