Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechutenství u leguána zeleného

Jsem začínající chovatelka leguána. Nastudovala jsem kde co a stejně řeším momentálně problém, na který jsem nenašla nikde odpověď. Tak snad se dozvím něco tady u vás.
Můj drahý legoš nějak nechce ani papkat ani pít. To pití zatím nijak moc neřeším, mám pocit, že když chodí každý den "plavat" tak si tam občas lokne. Ale to jídlo mě trápí, ani nevím kolik by toho měl takový 3-4 měsíční drobek sníst.
Za každou radu děkuji.
P.S. Seznam te se - tohle je Oskar

U nás byl drobný problém se svlekem, takže moc času na přivykání na vanu nebylo, musel se koupal hned, ale už teď je potvůrka tak otrkaný že sotva otevřu terárko, už mi sedí na rameně a za chvíli na hlavě. Počítám že brzo nebudu chovat já jeho, ale on mě :-):))
Jinak jsem zkoušela různé ovoce a zeleninu, ale nějak moc mu to nejede. Nevím jestli to náhodou nemůže být roztočema, které si přinesl ze zverimexu.