Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samec G.nočního k samicím...

Ahoj.Chci začít chovat tyto nádherné dráčky a dočetl jsem se, že by se samec neměl dávat k samicím dřív, než samice dorostou určité délky nebo dosáhnou určité váhy, tak mě napadlo, že bych si pořídil nejdřív dejme tomu 3-4 samice(mláďata) a až by dospěly a byly připravené k páření, tak bych k nim dal samce.Určitě by to tak šlo, akorát, že toho samce bych chtěl taky jako mládě, tak nevím, jestli ho můžu dát už k dospělým samicím.Děkuji a omlouvám se jestli to je pro někoho hloupý dotaz.:-[Díky.:-)

Raděj si pořiď i samce rovnou, oni co jsem se zatím setkal většinou nejsou tak vitální a spíš sou to takový "mrzáci", abys někde koupil dospělýho vitálního samce to skoro nehrozí a kupovat k dospělejm samicim malýho samce je škoda-máš hned minimalně rok bez odchovu.