Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bufo melanosticus

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat na nějaké rady ohledně chovu a zařízení terrária pro bufo melanosticus. Pořizuji si pár těhle ropuch a na internetu ani v odborné literatuře jsem nenašel informace k chovu přesně tohohle druhu. Doufám že mi někdo pomůže...

Děkuju

1)Kytky se dají použít ty co zvládají větší vlhkost a neměly by být jedovaté, aby je hmyz neožíral. a taky aby rostly je třeba fluorescenční zářivu, já mám Osram Flora, nejlíp se mi rozrůstá potos.
2)u mě jsou základem švábi....potom žížaly, cvrčci, červy ..
ty moje se nechají krmit pinzetou terarium.php
3)B. melanostictus na prostor náročné nejsou, nejsou nijak zvlášť aktivní.