Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Made in nature - kampaň pražské ZOO

Zdravím, co si o celé té kampani myslíte? Mě to příjde z hlediska grafického designéra docela povedený logotyp, čistý, elegabtbí, jednoduchý a jasný. Tak te|ď přemýšlím, viděli jste autobusy s potiskem "Made in nature"? Nevíte, jestli se dá sehnat i wallpaper na plochu, nebo si ho musím udělat sám? Mám pocit, že v ZOO se prodávají plakáty, ale bohůžel se tam v nejbližší době nedostanu. Sem se všemi názory ;-) a servítky si rozhodně neberte

Zdravím, mě osobně to přijde jako hodně nešťastný nápad, přišívat na zvířata cedulky. Cítím z toho bolest. Čekal bych od této instituce trošku víc. Něco u čeho by se člověk třeba rozveselil. Každopádně je zajímavý sledovat reklamní kampaně pražský ZOO.;-)

Mě především přijde jako velká ztráta odchod pana Cihláře před 3 lety ze ZOO.(Bez ohledu na to, jak se teď vůči zoo chová - nesmyslné soudní spory o některá jeho starší díla.) Jeho charakteristické linoryty
vytvořily tipyckou image, která se nám tak vryla do paměti. Od té doby, co odešel ze zoo, se zoo snaží najít nový grafický design, který by jí vhodně reprezentoval. Podle mého názoru je Cihlářův rukopis nenahraditelný.
Neříkám, že ta kampaň je špatná, ale co si budeme pamatovat déle - zvířátka s cedulkami nebo originální umělecká díla s "duší".

Kampaň se mi líbí.
Jinak to jste to tady na tera.poradně ještě nečetl,rád bych inicioval založení ZOO v Příbrami. Kdo by se měl zájem nějakým způsobem zapojit (jakkoliv),pište mi do pošty. Budou jednání s městem,sponzory,tvorba stránek...