Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Made in nature - kampaň pražské ZOO

Zdravím, co si o celé té kampani myslíte? Mě to příjde z hlediska grafického designéra docela povedený logotyp, čistý, elegabtbí, jednoduchý a jasný. Tak te|ď přemýšlím, viděli jste autobusy s potiskem "Made in nature"? Nevíte, jestli se dá sehnat i wallpaper na plochu, nebo si ho musím udělat sám? Mám pocit, že v ZOO se prodávají plakáty, ale bohůžel se tam v nejbližší době nedostanu. Sem se všemi názory ;-) a servítky si rozhodně neberte

Kampaň se mi líbí.
Jinak to jste to tady na tera.poradně ještě nečetl,rád bych inicioval založení ZOO v Příbrami. Kdo by se měl zájem nějakým způsobem zapojit (jakkoliv),pište mi do pošty. Budou jednání s městem,sponzory,tvorba stránek...