Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš - nemoc

Zdravím, mám takovej problém můj asi 9 let starej hroznýš je poslední dobou dost neaktivní a nechce vůbec žrát, když mu dám potkana, tak vůbec nereaguje a ani nekmitá jazykem.Pořát leží a sem tam hlasitě vyfukuje vzduch, nevím si s tím rady a to i když ho vemu do ruky pořát vyfukuje a ještě k tomu je dosti slabej.Už se to táhne asi měsíc.Napadlo mě, že by možná mohlo hrát nějakou roly, to že jsem právě před tím upravoval terárko a na stěnu jsem přilepoval kůru.Bylo to nějakym lepidle, který se jmenovalo tuším řebiky v tubě, bylo to něco na způsob silikonu.Celkem dost to smrdělo až takovou leptavou vůní, ale v popisu bylo napsáno, že to zdravý škodlivý není.Jinak podmínky jsou v pořátku.Nevíte si někdo rady?Za každou reakci budu rád.

Ne ne, ted už to necítím.Jak to zaschlo, tak už není cítit nic.
Ono to nemusí byt způsobeno tím lepidlem.Ale popravdě si myslím, že to mohlo byt jim.Hada jsem do toho po nalepení nedal, ale jak už jsem říkal, ten smrad z toho byl ještě cítit, tak den..