Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pandinus imperator

Ahojte dneska som dostala stira a vobec neviem ako ho mam vziat do ruk poradi mi niekto prosim dakujem
Změna předmětu, původně: Pandinus Imperator (halapremek)

no neviem . . podla mna by si mu ublizil tou pinzetou len ak by bol skorpion tesne po zvleku alebo ak by si bol uplny grmblos a stlacil co to da :D sak ten chiniovy pancier je pomerne dost tvrdy . . samozrejme zabudol som dodat ze sa tu bavime u adultnych uz pomerne velkych kusoch. Neviem ako to je z juvenilom tie budu asi krehkejsie . . ale zase voci nim netreba mat priliz velky respekt ;)
A co sa tyka toho chytania prstami pod telsonom nevidim v tom problem . . tiez som to musel vyskusat pry krat a nic ma nestiplo ;) staci ti klud a vediet ze aj ked ta nahodou stipne tak sa ti nic moc nestane ( a oni nevedia otacat hrot do bokov) podla mna vpohode chod do toho a napis ci ti ustedril nejku lekciu . . . Ale mozno zalezi aj od natury kazdeho jednotlivca . . tie moje impose su fakt kludne kusky.