Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem použití silikonu

ahoj, je nutné silikon po vytvrdnutí opláchnout vodou? vytvořila jsem tera pozadí z polystyrenu, akva.silikonu a lignocelu, mám pozadí nějak opláchnout? díky všem za odpovědi

ahoj, oplachovat to nemusíš, ale rozhodně tím nic nepokazíš. Já bych to třeba pro jistotu po vytvrdnutí polél vařící vodou už kvůli tomu lignocelu, a pak nechal uschnout. Můžu vidět to tvoje pozadí na fotce? Žabkám sice nerozumím, ale moc mě zajímá jak takové pozadí s lignocelem vypadá.