Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stačí to?

Ahoj,
jen že jsem si teď četla o vitamínech pro agamu..
Já tomu svému vousáči dávám na skoro každého cvrčka (občas - 1x za týden nebo za čtrnáct dní vynechám) směs vitamínů. Roboran pro exoty (35%), směs vitamínů pro ještěry (20%), sépiovka (30%) a skořápky (15%). Poměry jsou orientační, nevím to přesně. Vše to mám smíchané. Je to tak dobré nebo ne?
A nyní jsem koupila reptilin vitamine (od Sera) a to mu budu kapat 1x týdně

Staci, dospelym davame smesku roboran + sepiovka maximalne 1x - 2x tydne, ale pridavame Roboran H do krmeni svabum. To tekute neznam. Vseho moc skodi, pokud jsou podminky jinak OK (zdroj UV-B, teplo, kvalitni krmeni...) tak se to s dopovanim vitaminy/mineraly nemusi nijak prehanet.

Agama je ještě prcek - cca 2,5 měsíce. Krmím ho kupovanými cvrčky (občas dostanu nymfy dubie, ale nevím čím jsou krmeni), takže je tím vždy posypu. Jinak UVB má. v terárku má zářivku teptiglo 10 a žárovku reptiglo 2. K obojímu může na vtáenost cca 5cm. Dále má v terárku terarijní bodovku. Teplota je OK. Každý den rosím. Někdy 2x za den.