Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon,zaba,had na foceni

Dobry den,
mam prosbu - jsem reklamni fotograf a v soucasne dobe pripravuji reklamni snimky sperku.
Mam predstavu ze by na snimcich byl chameleon,zaba,had.
ted par otazek?? Nejsem samozrejme specialista na teraristiku proto mozna pro vas nekolik jednoduchych otazek :-)
Je mozne chameleona a ostatni prevezt do studia a fotografovat zablesky???
Pokud ano byl by nekdo ochotny tuto akci zrealizovat.
fotografovani by bylo v ceskych budejovicich.
Samozrejme ne zadarmo.
predem mnohokrat dekuji za info
richard@nowak-krizova.cz

Zrovna z Č.B. jsem, akorát nevím, jestli by stačila 50 cm užovka červená :-D:-D jinak zkušenosti s převážením mám pouze s hady a myslím, že menšího hada by neměl být problém převést, když je v dostatečném teple atd, akorát s tím focením s bleskem si nejsem jistá, spíš bych řekla, že to bude zvířátka stresovat, ale počkej si na vyjadření zkušených teraristů :puff: