Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si sama vytvořit zadní stěnu

Prosím o rady, jaký materiál, na zadní stěnu, jednou jsem viděla na zadní stěně kameny, a je to nádhera, něco už jsem zjistila, ale čím víc toho budu vědet tak tím lépe, na květináči bylo lepidlo a posypané kamenama, ale na zadní stěnu bych nějaké lepidlo jako obklad, ne horké lepidlo, prostě aby to vypadalo jako omýdka hezký den jitka

Využiju tohohle vlákna a zeptám se:

Je možné použít na zadní stěnu obyčejný písek (třeba ze stavby)? Nebo je ho třeba nějak proprat, popř. vypálit...? Stěnu mám z tvarovaného polystyrenu a montážní pěny a chtěla bych, aby to vypadalo jako pískovec. Nechci to proto natírat nějakou umělou barvou.. v akvaristikách obyč.písek nemají - mají pouze ten jemný (bílý) nebo až štěrk:(

Ne ničím dalším sem to nepotíral. Udělal jsem to naprosto jednoduše. Polystyren 0,5 cm na to jsem nalepil kousky polystyrenu a udělal různé tunely atd. Pak jsem na to po kouskách natíral akvarijní silikon černý a sypal na to normalní písek. Týden jsem to nechal vytvrdnout a vyčichnout polil teplou vodou a je hotovo.