Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terahadanky II

Doufam, ze nevadi, ze sem zalozil novy vlakno.
Tady neco ode me:-) Komplet rod Lachesis. Je tam i jedna fotka hybrida (na nej napoveda: je to L.stenophrys x L.melanocephala). Od kazdeho druhu sem dal vic fotek. Snazil sem se dat takovy fotky, na kterejch to de snad poznat. Ale i tak to budete mit tezky...uvidime

Zdravím:-), měl bych jednu menší připomínku pro příště. Bylo by možné dávat hádanky s menším počtem obrázků a další přidávat až po uhádnutí předchozích? Rád bych se taky účastnil, ale vždy když na to večer mrknu, vůbec nepobírám co se ještě hádá, co bylo uhodnuto atd:-). Díky

Můžem to udělat tak,že se založí nové vlákno,minimální počet fotek 20ks.Až bude vše uhádnuto zadavatel řekne a vlákno zamknem,založí se nový.Jinak nevim,sám v tom mám guláš a nevim co už uhádnutý je a co ne.Většinu hadů jsem vživotě nevyděl.:-DTak se nejak domluvte.

Jen můj názor. Mohlo by to fungovat tak, že hádanka by byla například na jeden den a obsahovala max 5 fotek označených 1. ->. Po uhodnutí by někdo mohl vložit další, při neuhodnutí by se odpovědi další večer zveřejnili a na řadě by byla další. Takto by zde nezůstávaly zbytečně neuhodnuté věci a mělo by to i trochu vzdělávací charakter. A hlavně by toto vlákno, které je celkem příjemným zpestřením, zůstávalo aktivní. Je to samozřejmě jen návrh, tak jen pro inspiraci :).

Souhlasím se snížením počtu fotek na max. 10 (pokud to bude mít opodstatnění). Normálně jich budu dávat třeba 5 nebo 6. Klidně. Jinak zakládat zvlášť různá hádanková vlákna, to by vedlo k zaplavení TP jenom těmito vlákny. A navíc by to ztratilo atmosféru. Omezení hádání na den je nesmysl. Když třeba několik dní nemám čas, tak bych rád narazil na nějakou zajímavost a ne aby to hned všechno utíkalo. Teď třeba nemám čas, ale koncem příštího týdne se rád na to co se tu dělo mrknu...