Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční,přístup

je nutne aby gekončík noční mel pristup z boku??nebo mu staci pristup ze zhora???
[mod]Změna předmětu, původně: gekončík noční-spěchá!!!!
Laskavě se zamyslete,nad vámi položeným dotazem::) (Melda) (Melda)[/mod]

No mýt ho tam můžeš. Ale určitě to není vyhovující, jelikož nemá žádnou cirkulaci vzduchu. Abych to řekl zkráceně akvárium nejde předělat na terárium. Cirkulaci vzduchu uděláš tak že ze předu dole uděláš větrací mřížku a nahoře také. A ještě taková připomínka, jestli to terárium co si posílal jeho odkaz - pokud si ho chceš koupit. Tak je to až moc drahé. Předražené. Větší TERÁRIUM( né akvárium ) seženeš třeba tady v inzercích za poloviční cenu. Nebo na www.ifauna.cz.

Ehm...ujasněme si pojmy. Terárium - přístup zepředu. Akvárium - přístup shora. Terarijní zvíře v akváriu tě může brát jako potencionálního predátora a být vystresované. Také se s ním pak hůř manipuluje, o cirkulaci vzduchu nemluvě.

Já mám na maculariuse řekněme "výběh" :-D tedy stare akva s plochou dna 120x45 a výškou stěn cca 17cm bez zakrytí vršku, já se do nich moc nehrabu tak sou spokojený, jen musi člověk počítat, že občas nějakej ten šváb zdrhne, ale už to budu mit pomalu vychytaný :)

Nočňáci bez dokonalý cirkulace vzduchu nehorázně zapáchaj...